Pas tre vjetësh, Mirdoni njofton largimin nga Radio Dukagjini

By

Mirdon Pacolli ka njoftuar largimin nga Radio Dukagjini, pas tri vjetëve pjesë e tij.

Ai ndau një postim në Instagram dhe u shpreh mirënjohës për të gjitha përvojat e mrekullueshme dhe mësimet që ka marrë gjatë viteve të punës së tij.

Ai gjithashtu u premtoi ndjekësve të tij se nuk do rrijë larg tyre por se do të shihet së shpejti me projekte të reja.

Suksese në rrugëtimin e ri! /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mirdon Pacolli (@mirdon_pacolli)

Artikuj të ngjashëm