Një këngë për të gjitha çiftet po vjen nga Sabri Fejzullahu

By

Sabri Fejzullahu ka gati projektin e ri muzikor.

Ai ndau një postim në Instagram gjatë xhirimeve të këngës së tij të re.

Tema e këngës do jetë për çiftet që duhen dhe kurorëzojnë dashurinë me martesë.

Ne mezi po presim ta dëgjojmë, po ju? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm