‘Falja e gjakut’ – filmi i shkurtër i Gold Ag-së për këngën me temë prekëse

By

Gjatë ditës së djeshme, Gold Ag lëshoi këngën e re me titull ‘Falja e Gjakut’, e cila përmbanë një temë prekëse.

Videoklipi i këtij projekti ngjason në një film i kilometrazhit të shkurtër.

Teksti dhe muzika është bërë nga vetë artisti ndërkaq orkestrimin e ka bërë Florent Boshnjaku.

Edhe skenari i këtij mini-filmi është bërë nga Gold Ag.

Më poshtë ua sjellim videon e plotë të cilin duhet ta shihini./Prive.al

Artikuj të ngjashëm