JA SI DO TË DUKET BLEONA NË KLIPIN E RI!

By

Ka kohë që këngëtarja Bleona Qereti nuk ka publikuar klip muzikor, por kësaj pritje i erdhi fundi.

Pas shumë parakalimeve në tapetin e kuq Bleona po sjell videon e këngës ‘Take you Over’.

Xhirimi i saj është bërë në L.A dhe këngëtarja ka publikuar një fotografi nga njëra nga skenat e realizimit.

Take you over’ nuk do të jetë e vetmja këngë sepse Qereti ka realizuar dy klipe përtej oqeanit./Prive.al

02ab2045cb4f290b890114cb4121da6d5f36c6a0f40fbdd1baa2c2d8f4f71717

Artikuj të ngjashëm