Vendim i papritur: Reperi i njohur mbyll të gjitha rrjetet sociale

By

Dhe sërish iu erdhi fundi…

Reperi i njohur amerikan Kanye West e mbaroi aventurën me rrjetet sociale.

Fansat vërejtën të shtunën pasdite se reperi 41-vjeçar fshiu llogaritë e tij në Instagram e Tëitter pa asnjë paralajmërim ose njoftim.

Kanye mori shumë reagime gjatë javës së kaluar në internet pasi shprehu mbështetje për Presidentin Amerikan, Donald Trump.

Kjo nuk është hera e parë që reperi bëri një gjë të tillë, megjithatë shpresojmë që shumë shpejtë do të rikthehet.

Artikuj të ngjashëm