Blero dhe Afrona po martohen, Prive ju sjell detajet (VIDEO)

By

Këngëtari Blero dhe e dashura e tij prej vitesh, Afrona, kanë vendosur të martohen.

Çifti i shumë përfolur në mediat rozë, ka zgjedhur bregdetin shqiptar saktësisht tek Rëra e Hedhur për ta kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

Ceremonia do të zhvillohet në njërin prej hoteleve më luksoze në atë pjesë.

Blero dhe Afrona do të martohen më 21 shtator të vitit 2019 me rreth 300 të ftuar.

Të gjitha detajet ua sjell videoja e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm