Dalin pamjet e para të klipit të Tunës me Sevenin, skena të nxehta me Vildanën (VIDEO)

By

Janë publikuar pamjet e para të videoklipit të Tunës me Sevenin.

Kënga e cila titullohet ‘Maria’ është bashkëpunimi i parë mes këtyre dy artistëve dhe pritet të lëshohet gjatë këtyre ditëve.

Në klip, merr pjesë super-modelja e njohur Vildane Zeneli e cila është personi për të cilën ‘zihen’ Tuna dhe Seveni.

Realizimi është bërë nga produksioni Mojo.

Më poshtë traileri./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BooSWowhxhI/?taken-by=7saraci

Artikuj të ngjashëm