Këngëtarja e famshme na përshëndetë me fotografi HOT nga Dubai (FOTO)

By

Duket se sezoni vjeshtor në të cilin gjindemi momentalisht nuk përbën asnjë pengesë për këngëtaren Zaimina Vasjari.

Bukuroshja ka zgjedhur të bëjë pushime në këtë kohë por jo në Europë pasi ajo ditë më parë u largua për në Dubai vend në të cilin edhe temperaturat momentale janë shumë më të larta se tek ne.

E vizitën që bukuroshja po e bën së fundmi po e ndan edhe me ne nga ku shpeshherë po publikon fotografi teksa duket shumë HOT.

Këngëtarja atje është nën shoqërinë e mikeshës së saj Françeska Jaçes me të cilën së fundmi po bashkëpunon në promovimin e veshjeve për lokalin e saj “Zajmina Vasjari Store”.

Me gjasë ky udhëtim ka më tepër karakter biznesor e kjo për të vetmen arsye se këngëtarja ka udhëtuar pikërisht me njërën nga bashkëpuntoret e saj.

Pavarësisht kësaj ato po kënaqen pa fund këto ditë dhe po i shijojnë mrekullitë që i ofron Dubai. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm