Besnik Krapi ndan imazhin e parë me Jonidën dhe vajzën

By

Para dy ditësh, prezantuesja e njohur shqiptare Jonida Vokshi dhe burri i saj Besnik Krapi, u bënë prindër të një vajze e cila quhet Emi.

Lajmin e bënë publik të dy në Instagram duke shprehur lumturi pafund për këtë jetë të re.

Sot, aktori nga Kosova ndau imazhin e parë të tre.

Në fakt, ai publikoi një foto në makinë bashkë me Jonidën dhe vajzën të cilës nuk i duket fytyra, teksa shkojnë në shtëpi nga spitali.

Më poshtë postimi i tij i bërë në instastory./Prive.al

Artikuj të ngjashëm