S’do ta besoni sa nipër e mbesa ka Agnesa Vuthaj (VIDEO)

By

Në rubrikën “10 gjërat që nuk i keni ditur” të emisionit Prive, këtë të shtunë ishte Agnesa Vuthaj.

Modelja zbuloi shumë gjëra për të cilat nuk ka folur asnjëherë më parë, e mes tyre edhe sa nipër dhe mbesa ka, numër të cilin s’do ta besoni.

Për ta kuptuar këtë përgjigje të saktë dhe shumë të pathëna të tjera, klikoni në videon e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm