Vajzat e famshme shqiptare që na e kujtuan se flokët duhet prerë të shkurtra njëherë në jetë

By

Vajzat janë të bukura sido që t’i kenë flokët, o të gjata o të shkurtra, por ja që shoqëria tradicionalisht, seç ka një simpati për flokun e gjatë.

Por, vajzat duken aq seksi dhe aq të fuqishme kur i presin flokët shkurt, saqë sa herë shohim një që mori guximin e preu flokët, thjesht e admirojmë.

Së fundmi, ca vajza të famshme shqiptare, morën vendimin që t’i mbajnë flokët të shkurtra dhe janë thjesht fantastike, definitivisht ai ndryshimi që duhet të bësh njëherë në jetë!

Dua Lipa, ishte ndër të parat që preu flokët fare shkurt

Adrola Dushi, duket më bukur se asnjëherë me këtë stil flokësh…

Dafina Zeqiri, s’është dukur ndonjëherë më interesante

https://www.instagram.com/p/BxS6Ty0BhhC/

Emina Cunmulaj, po që na befasoi…

Artikuj të ngjashëm