LIL JON SONTE MBAN KONCERT NË PRISHTINË!

By

Artisti i njohur botëror Lil Jon ka arritur në kryeqytet dje në mbrëmje e ndërsa sot do të performoj para publikut tonë.

Koncerti nis nga ora 21.00 ku fillimisht do të këndojnë artistë si Kida, Mc Kresha dhe Blunt & Real, ndërsa skenën pritet ta ndez artisti i huaj nga ora 23.00.

Lil Jon njihet për këngën si ‘Turn down for what’ që është njër hitet e momentit në gjithë botën përfshirë Kosovën si dhe ka bashkëpunuar me emra të njohur si LMFAO e Usher./Prive.al

Artikuj të ngjashëm