Flet Arilena: I dashuri im është…

By

Ka filluar të komentohet jashtëzakonisht shumë nga mediat kohëve të fundit.

Paraqitja me Flori Mumajesin në “Nallane 3”, bëri që Arilena Ara të jetë shpesh e përfolura e mediave.

Jetën publike ia njohim. Koncerte, paraqitje të shpeshta në turne e këngë të reja, ndërsa jetën personale thuajse aspak.

Ajo mbetet ndër figurat më të papërfolura sa i përket jetës private dhe ende nuk ia kemi zbuluar asnjë të dashur.

Por është Arilena ajo që ka provokuar pak me një fotografi, ku mbanë të veshur një bluzë me një shkrim interesant.

“I dashuri im është sërfist”, ka shkruar Arilena, përderisa ngreh dyshime nëse bluza është rastësi, apo me të vërtetë ka një çun në jetën e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm