Nis numërimi mbrapa për bashkëpunimin e Kidës me Samro!

By

Gjatë ditës së djeshme, Kida zbuloi pak nga kënga e saj e re. Tani, bashkëpunimi me Samron, i cili ka javë që po provomohet ka edhe një datë lansimi.

Së fundmi, Kida na ka bërë të ditur datën dhe orën e publikimit të kësaj kënge po me anë të një postimi në Instagram.

Ajo ka ndarë një sekuencë nga klipi i këngës, nëpërmjet së cilës ka treguar se ky bashkëpunim do të publikohet më 21 maj në orën 23:59. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by KIDA (@kida)

Artikuj të ngjashëm