Kur ke mamin ‘cool’ bëhesh hit në internet, kjo i ndodh Ledri Vulës sot

By

Të gjithëve na ka ndodhur të kërkojmë gjërat tona personale, të mos i gjejmë dhe pastaj të vijë nëna me superfuqitë e saj dhe në sekond, ta bëjë atë gjësend të na shfaqet para syve.

Na ka ndodhur të gjithëve: NUK KA PËRJASHTIM!

Dhe meqë përjashtime nuk ka, i ka ndodhur edhe Ledri Vulës gjithsesi. Nëna e reperit ka publikuar një nga ato memet hit të internetit, ku shfaqë një situatë të zakonshme në shtëpi: ti e kërkon dhe nuk e gjen, e vjen mamaja dhe ja ku është!

Xheraldina Vula, e ka publikuar këtë meme në instagramin e saj dhe po që është për të qeshur. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm