Vajza në foto, sot politikane shumë e njohur!

By

Sot është një prej dy ministreve të vetme gra në kabinetin qeveritar të Ramush Haradinajt.

Albena Reshitaj, zëvendës-Presidentja e AKR-së, ndonëse ka pak kohë në politikë, ka spikatur krahas për profilin e saj dhe punën edhe për pamjen e jashtme.

Paraqitja e kuruar e ndryshimet nga dita në ditë në paraqitjen e jashtme bëjnë që sytë të drejtohen shpesh drejt ministres.

Image result for albena reshitaj

Por si dukej si 16 vjeçe Reshitaj?

Kuriozitetin na e ka shuar motra e numrit dy të AKR-së së Pacollit, aktorja Edona Reshitaj në një foto para luftës ku shfaqet me motrën, atëbotë gjimnaziste.

Se sa ka ndryshuar ndër vite Reshitaj, vlerësojeni vetë në foton e mëposhtme ku shfaqet e para nga e majta (me fustan të zi)… /Prive.al

Artikuj të ngjashëm