Pëlqehet ‘Për ty’ nga Bleta

By

Ditën e djeshme këngëtarja Bleta Brovina erdhi me projektin e ri.

‘Për ty’ mban emrin kënga e re e Bletës që e sjell këngëtaren më ndryshe se zakonisht.

Një baladë më melankolike ishte menduar kësaj rradhe për këngëtaren nga produksioni që e menaxhon.

E si duket kjo risi është pëlqyer.

24 orë pas publikimit, komentet për këngën e re të Bletës kanë qenë kryesisht pozitive nga ndjekësit dhe fansat e këngëtares.

Po juve, si ju duket ky projekt? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm