Pas këngës me Erën, festë në familjen e Offset (VIDEO)

By

Kanë kaluar dy vjet nga martesa e reperes më të njohur në botë Cardi B me Offset – anëtarin e grupit Migos.

Artistja hyri në Instagram për të postuar një fotografi krah bashkëshortit të saj, dhe për t’i shkruar disa fjalë.

“Urime përvjetori i martesës. Ne po vazhdojmë të mësojmë dhe të rritemi. Për këtë është martesa”, ishte dedikimi I reperes për burrin.

Ndryshe, dje u publikua projekti i ri i Era Istrefit në bashkëpunim me Offset dhe Yelloë Claë me titull “Let’s Get Married”./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm