Tronditen fansat: Ndahet çifti më simpatik i botës së artit

By

Disa po lidhen, disa po fejohen e martohen, por së fundmi shumë çifte u ndanë…

Të fundit janë Milly Bobby Brown dhe Jacob Sarorius të cilët janë ndarë përfundimisht.

Të dy postuan mesazhe në Instagram duke konfirmuar teorinë e fansave, transmeton Klan Kosova.

Milly shkroi: ‘Vendimi me Jacob ishte plotësisht i ndërsjellë. Ne jemi të dy të lumtur dhe kemi mbetur miq’, ndërsa Jacob shkroi një mesazh pothuajse identik: ‘Vendimi me Milly ishte krejtësisht reciprok, ne jemi të lumtur dhe kemi mbetur miq’.

Fansat fillimisht e zbuluan ndarjen pasi ata nuk po e ndiqnin njëri-tjetrin në Instagram.

Çifti e konfirmoi romancën e tyre në janar.

Artikuj të ngjashëm