Kështu e bëri sot Tara krenar Bleron!

By

Këngëtari Blerim Muharremi po që është ndjerë babai më me fat të mërkurën.

Vajza e tij e vetme Tara, ka qenë pjesëmarrëse në festën e Abetares në mesin e mijërave nxënësve që këtë vit i japin fund klasës së parë.

Tara ka recituar e vallëzuar dhe të gjitha videot nga performanca e saj, Blero si baba krenar, i ka publikuar në profilin e tij në Instagram, përmes Instastory.

Në njërën nga recitalet Tara e ka prezantuar shkronjën NJ e më pas ka hedhur edhe valle popullore bashkë me shokët e shoqet e klasës, e po ashtu ka performuar edhe në një pikë baleti.

Urime Tara e të priftë e mbara! /Prive.al

18578481_1386494494777836_599741953_n

Artikuj të ngjashëm