Loredana na prezanton koleksionin e saj të këpucëve

By

Bazuar në fotot të ndau në llogarinë e saj në Instagram është e sigurt të thuhet se Loredana mund të ketë një fiksim me këpucët. Kjo ndoshta sepse këpucët nuk janë të tepërta kurrë.

Që nga debutimi i saj në industrinë e muzikës Loredana i ka qëndruar besnike pamjes sportive.

Në raftet e saj radhitën dhjetëra atlete dhe këpucë dhe duket që ajo preferon markën Nike dhe Dr. Martens.

Më poshtë gjeni foton që ajo ndau në Story të Instagramit. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm