Ushtari amerikan i harroi reperët, tani vazhdon të këndojë me Klajdi Harunin (VIDEO)

By

Të gjithë e njohim ushtarin amerikan që u bë sensacion mediatik pasi dëgjonte muzikë shqipe dhe jo vetëm kaq, ai e riprodhonte çdo fjali të këngëtarëve shqiptarë.

Ledri Vulën, Majkun e Capital T, ai i shkriu fare ndërsa tani ka nisur një tjetër zhanër muzikor.

Corey Banks nisi duke imituar reperët kosovarë, ndërsa tani zemrën ia ka marrë kënga e re e Klajdi Harunit dhe Bes Kallakut: “Skifterja Zemrës”.

Ai ka publikuar në profilin e vet në Instagram që edhe me user njihet në gjuhën shqipe, koverin e tij të ri të këngës së Harunit. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/BdqvcPoHPNF/?taken-by=marinsiamerikan

Artikuj të ngjashëm