Pas suksesit të jashtëzakonshëm të ‘New Rules’, gati kënga e re e Dua Lipës!

By

2017-ta ishte padyshim viti më i suksesshëm i artistes Dua Lipa e cila arriti të dal e parë në Spotify të Britanisë së madhe nga artistet femra për dëgjueshmëri e shkarkim me këngën ‘New Rules’.

Teksa, ky produksion muzikor vazhdon të jetë tepër i dëgjuar, mirëpo tani ka ardhur koha për këngën e re.

Në llogarinë e saj në Instagram, Dua ka paralajmëruar projektin ‘IDGAF’ e cila do të publikohet me datë 12 janar.

Lipa është shprehur e entuziazmuar për këtë projekt dhe mezi pret ta ndaj me publikun e saj./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm