Nis eventi: Cozman e Majk si zotërinj të vërtetë në dasmën e Getit

By

Kanë mbetur fare pak minuta deri në momentin e shumëpritur të nisjes së ceremonisë së kurorëzimit të Getit dhe Marinës.

Të pranishmit kanë nisur të mbërrijnë në vendin e eventit ku fillimisht do bëhet betimi krah detit dhe më pas festa do vazhdohet në një tjetër seksion në afërsi.

Normalisht, djemtë e Babastars nuk kanë se si të mungojnë dhe i kanë kushtuar madje shumë kujdes pamjes së tyre.

Cozman e Majk, në fotografitë e ndara duken si zotërinj të vërtetë në dasmën e liderit të grupit, Getit.

Detaje të tjera, së shpejti. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm