Urimi i Lyrical Son për ditëlindjen e bashkëshortes është tejet i ëmbël

By

Lyrical Son është një ndër bashkëshortët që shpreh publikisht dashurinë dhe mirënjohjen bashkëshortes së tij.

Edhe së fundmi i ftuar për Prive, ai pati fjalët më të bukura për bashkëshorten e tij, Gresën.

E sot ajo po feston ditëlindjen, dhe reperi uroi që të kishte gjithmonë shëndet, lumturi dhe atë në jetë.

“Urime ditlindja’ shpirt. Ishalla edhe plot tjera me shendet e dashni (qe pi bjen me mu haha) ❤”, shkruan ai. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm