Dua Lipa me një tjetër bashkëpunim tejet të rëndësishëm?!

By

Për pak kohë, këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka ngjitur shkallët e suksesit. Artistja numëron disa bashkëpunime mjaft të rëndësishme por sipas medieve të huaja dhe një tjetër është duke u punuar.

Bëhet fjalë për DJ e njohur britanik, Naught Boy i cili për super hitet ‘La la la’ të cilën e këndoi Sam Smith apo ‘Runnin’ ku pjesë e saj ishte Beyonce.

Lipa është shprehur se gjithçka ka ndodhur rastësisht dhe ndodh që ky projekt të jetë pjesë e albumit të ri të Naughty Boy.

Në anën tjetër, Dua po vazhdon kryesimin e top listave botërore me produksionin ‘New Rules’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm