Blogerja e famshme italiane uron në shqip Dua Lipën

By

Sot me datë 22 gusht, Dua Lipa feston ditëlindjen dhe mbushi 25 vjet.

Urimet që pranoi ishin të panumërta nga fansat, ndjekësit, kolegët e saj të industrisë e të famshëm të tjerë.

Edhe blogerja e famshme italiane Chiara Ferragni, i dedikoi një postim në llogarinë e saj në Instagram. Dyshja gëzojnë një miqësi shumë të afërt, sa që Ferragni i kujdes të nderonte edhe rrënjët e saj shqiptare.

Në gjuhën shqipe ajo ndër të tjerash i shkruan, “U bëfsh 100 vjeçe zemër”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm