U panë bashkë! Çfarë po zihet mes Rihanna-s dhe këngëtarit të njohur?

By

Rihanna dhe John Mayer u fotografuan në San Vicente Bungalows të martën mbrëma (5 tetor), dhe fotot janë shfaqur dhe po bëjnë që fansat të pyesin… a po vijnë me ndonjë bashkëpunim?

Page Six ka fotot e çiftit, dhe ndërsa ata nuk ishin fotografuar duke u larguar së bashku, faqja pretendon se ata kishin një takim.

Fansat u kyçën në Twitter dhe filluan të pyesin nëse ekziston një lloj bashkëpunimi mes tyre. Mund të jenë miq që u takuan pas kohësh ose ata u fotografuan vetëm duke lënë të njëjtin restorant! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm