Elvana Gjata, Ina dhe Sickotoy në një super bashkëpunim!

By

Elvana Gjata do të vijë me një super bashkëpunim.

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram ajo ka lajmëruar se së bashku me Inën dhe Sickotoy do të vijë së shpejti një bashkëpunim.

“Papa”, titullohet projekti i tyre i përbashkët. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm