Çfarë? Egziston një aplikacion sekret për takime romantike vetëm për të famshmit

By

Keni dëgjuar ndonjëherë për Raya?

 

Sigurisht jo, por është një aplikacion për të famshëm që ata të gjejnë dashurinë. Gjithashtu është quajtur Tinder sekret për iluminati.

Të gjithë nga Cara Delevingne deri te Demi Lovato, Amy Schumer, Trevor Noah, Kelly Osbourne dhe Chelsea Handler përdorin aplikacionin.

20190129_Raya2_theartgorgeous

Me sa duket, ju ndëshkoheni nëse bëni screenshot të bisedave dhe të aplikacionit, shumica e mediave nuk e mbulojnë atë dhe në thelb është për të famshmit që kanë të paktën 5,000 ndjekës.

20190129_Raya1_theartgorgeous

Për të hapur një llogari ju duhet të rekomandoheni nga miqtë që tashmë kanë aplikacionin. Si dhe vetëm njerëzit e showbizit pranohen në këtë platformë.

 

Dhe me sa duket lista e pritjes është epike.

 

Burimi: Theartgorgeous.com

Artikuj të ngjashëm