Të pathënat e Sinan Vllasaliut! (VIDEO)

By

Para pak ditësh, Sinan Vllasaliu ka mbajtur një koncert live në Klan Kosova.

Pas performancës, këngëtari foli për shumë gjëra rreth tij.

Në një intervistë dhënë për Prive, ai i ndau disa të pathëna dhe të gjitha ju mund t’i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm