Bashkëshortja e Shpatit publikon fotografinë e parë me barkun e rrumbullakosur

By

Shpat Kasapi dhe bashkëshortja e tij, Selvije Jao janë në pritje të ëmbël. Cifti i lumtur janë në muajt e fundit të pritjes së ëmbël dhe së shpejti bëhen prindër për herë të parë.

Selvija në anën tjetër, që numëron afër 30 mijë ndjekës në Instagram, nuk preferon të ndajë shumë detaje nga jeta e saj personale.

Por, së fundmi ajo ka publikuar edhe fotografinë e parë më barkun e rrumbullakosur që të shënojë rrugëtimin e bukur të mëmësisë.

“Nuk ka pasuri me te madhe se sa pervec zemres tende,mbrenda teje te te rreh dhe 1 zemer e vogel🥺❤️ lus Zotin qe cdo femer te perjetoj kete ndjesi🙌🏻”, shkruan ajo në postimin e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm