U desh kaq kohë që Ledri ta konfirmonte vetë lidhjen me Sarën!

By

Përflitet tash e një kohë të gjatë lidhja mes Ledri Vulës dhe Sara Hoxhës.

Vitin e fundit, çifti nuk na kanë lënë hapësirë për dyshime duke mos u kursyer nga fotot në vende të përbashkëta e jo vetëm.

Por, bashkë si kemi parë asnjëherë deri sot kaq publikisht.

Ka qenë Ledri që më në fund, në këto ditë karantine e ka konfirmuar romancën me vajzën nga Tirana.

Thjeshtë, përmes një fotografie shoqëruar me zemra, reperi më në fund ka vulosur se zemra e tij është e zënë. Epo, ishte koha, apo jo? /Prive.al

View this post on Instagram

💞

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Artikuj të ngjashëm