Venera Lumani dhe Lindi Islami sjellin një tjetër dedikim për dashurinë

By

Janë një ndër çiftet më simpatikë në shoubizin shqiptar.

Krahas jetës private, Venera Lumani dhe Lind Islami funksionojnë suksesshëm edhe në karrierë.

Pas projektit të përbashkët të fundit “A e din”, ata erdhën me një tjetër bashkëpunim dedikuar dashurisë.

Kënga e re e çiftit quhet “Larg” i cili u realizua edhe me videoklip.

Ndiqni të plotë projektin e plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm