Surprizë nga Babastars: Cozman dhe AgonAmiga marrin dhe Onatin!

By

Bashkimi në muzikë i Cozman dhe Agon Amigës duket të jetë një formulë suksesi, bazuar në projektin paraprak ‘Shih ti Kishe’ që grumbulloi miliona shikime.

Mirëpo, tashmë dyshja kanë marrë dhe një tjetër anëtar të labelit, përkatësisht janë të ftuar në produksionin e Onat.

“Pronto” mban emrin kënga me beat të BoBeats, tekst të Onatit dhe Marshall Jungle teksa miksimi dhe master është bërë në Room6Studio.

Videoklipi këtë herë është realizuar nga Mojo Productions dhe tani është në YouTube./Prive.al

Artikuj të ngjashëm