Noizy publikisht refuzoi një femër: Nuk je në preferencat e mija…

By

Është njëri prej reperëve më të suksesshëm shqiptarë por njëkohësisht edhe i pashëm, dhe sigurisht ai merr shumë mesazhe nga femrat.

Një postim i fundit që u pa në Instagramin e Noizyt mesa duket acaroi një prej femrave të cilave reperi nuk i ktheu përgjigje.

Më poshtë fotografia ku komentoi vajza në fjalë por pa pëshkrim pasi Noizy e fshiu pas disa minutave./Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bl-gUEllzYK/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=ftd79dasgpta

Artikuj të ngjashëm