Turi rikthehet me këtë program nga Shtatori!

By

14 vite të Turjan Hyskos në familjen e Vizion Plus morën fund pak javë më parë kur prezantuesi i njohur zyrtarizoi largimin për në Klan.

Në këtë rast, u mësua se janë dy programe me të cilat Turi do paraqitet në sezonin e ri.

Krahas Apartamentit 2Xl të shndëruar në ‘Duplex’, prezantuesi do ketë të rezervuar edhe një shoë tjetër.

Ky program do jetë i karakterit të kuizit mes dy familjeve dhe do të transmetohet të dielave në mbrëmje, siç zbulojnë burime të Robiz.al.

Sezoni i ri me përplot lëvizje s’ka qenë kurrë më intenziv në prurje e përforcime në televizionet shqiptare. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm