Kështu iu gëzua Taulanti golit të Granitit (FOTO)

By

Përballja mes Zvicrës dhe Serbisë po përcillet me interes të jashtëzakonshëm.

Në minutën e 5-të të ndeshjes, Serbia kaloi në avantazh teksa u deshën 50 minuta tjerë lojë që në pjesën e dytë, Granit Xhaka të barazojë rezultatin përmes një gole spektakolare.

E këtë moment, me më së shumëti emocione e kanë përjetuar familja e futbollistit që kanë shpërthyer në eufori pas golit.

Reagimin më epik e ka pasur vëllai i madh, Taulanti i cili pas golës, teksa Graniti po bënte shqiponjën i është vërsulur ekranit të televizorit për ta puthur të vëllanë që e ka gëzuar sa s’thuhet! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm