Kë s’do merrte Geti në label? (VIDEO)

By

Ghetto Geasy në “Haje ose Thuaje” të emisionit NIN, u pyet se kë s’do ta merrte në label.

Përveç kësaj, reperi zbuloi një moment të sikletshëm i cili ka ndodhur në dasmën e tyre dhe cilën këngë do dëshironte ta hiqte nga të gjitha platformat online.

Ndiqni videon më poshtë për t’i kuptuar përgjigjet e tij./Prive.al

Artikuj të ngjashëm