Restoranti refuzon t’i shërbejë Justin dhe Hailey Biber për këtë arsye

By

Fituesit të dyfishtë të Grammy-t, Justin Bieber dhe gruas së tij Hailey Baldwin thuhet se iu mohua një tavolinë në restorantin italian Carbone në Greenwich Village të Manhatanit të premten e kaluar.

Sipas ET, ylli 28-vjeçar i pop-it dhe modelja 25-vjeçare u trajtuan si çdo klient tjetër – ata nuk kishin rezervuar paraprakisht.

Restoranti i famshëm – ku një pjatë me vodkën e tyre të famshme pikante rigatoni kushton 32 dollarë – është në pronësi të Mario Carbone, Rich Torrisi dhe Jeff Zalaznick. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm