TUNA DHE COZY, NUK JANË NDARË!

By

Këngëtarja Tuna dhe reperi Cozman janë vënë sërish në fokus të medias rozë dhe për të dytën herë për ndarje.

Muaj më parë u përfol se pas një përleshje çifti ishin ndarë teksa reaguan dhe e mohuan ata lajm.

Sërish sot mediat kanë raportuar për ndarje por menaxhmenti i ‘Fenix Team’ kanë demantuar këto shkrime.

Prive ka njoftuar se dyshja do vinë me një duet të ri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm