Aktori i “Çka ka Shpija” bëhet përsëri baba

By

Aktori shumë i dashur i njohur për rolin e tij në ‘Çka ka shpija”, ndau një lajm të bukur.

Ai dhe bashkëshortja e tij mirëpritën një jetë edhe një tjetër djalë.

Lajmin e dha me anë të një postimi në profilin e tij në Facebook, ku pranoi urime të shumta nga kolegë dhe miq.

“Elhamdulilah Elhamdulilah Elhamdulilah. Allahu na gëzoj mua dhe gruan time me nje tjeter Djale”, shkruan ai. /Prive.al

Elhamdulilah Elhamdulilah Elhamdulilah.
Allahu na gëzoj mua dhe gruan time me nje tjeter Djale.

Posted by Dardan A Gashi on Monday, February 15, 2021

 

Artikuj të ngjashëm