Sonte fillon Prime, banorja lan flokët në lavamanin e kuzhinës

By

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Mbresa gjatë mbrëmjes së sotme ka bërë një veprim të çuditshëm.

Ajo i ka pastruar flokët e saj në kuzhinën e shtëpisë së “Vëllait të Madh”, ndërkohë arsyeja nuk është bërë e ditur.

Gjithsesi, banorët që gjendeshin në kuzhinë, posaçërisht Stresi, e kanë shikuar çuditshëm Mbresën, teksa ajo pastronte flokët e veta në lavamanin e kuzhinës.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Artikuj të ngjashëm