“A VRITEN FËMIJËT”, KONCERTI PËR KUMANOVËN!

By

Është publikuar posteri i koncertit që do të mbahet të hënën, për ti dal në ndihmë Kumanovës pas ngjarjeve të fundit atje.

Ky koncert humanitar do të mbahet në Tetovë dhe është publikuar lista e këngëtarëve.

Me datë 25 maj do të këndojnë: Genta Ismajli, Etnon, Big Mama, Adrian Gaxha, Floriani, Sinan Hoxha, Shpat Kasapi, Motrat Mustafa, Fjolla Morina, Aurela Gaçe, Adelina Tahiri e shumë emra të tjerë të skenës sonë muzikore.

Ky event mbahet me moton ‘A vriten fëmijët’./Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm