Trendi që po pushton Instagramin, thonj me dizajn mermeri

By

Nëse po ndodh në Instagram, atëherë kudo në botë është një gjë që na bashkon – trendet e fundit.

Nëse keni zotëruar thonjtë ombre, ju mund të dëshironi të zhvilloni aftësitë tuaja të artit të thonjve në mermer. Frymëzuar nga ato statujate zhveshura Greke dhe shkallët e bukura të mërmerit, tendenca është zgjeruar nga e bardha dhe gri, në thjeshtësi, në shumëngjyrësh.

Por, para se të gërmoni paketën tuaj të mjeteve, ose në rastin tonë, të prenotoni estetisten, sigurohuni që së pari të bëni një rrotull nëpër galerinë e modeleve më të mira të mermerit në Instagram që ka mbledhur revista Cosmopolitan.

View this post on Instagram

💙💜

A post shared by Park Eunkyung (@nail_unistella) on

 

Artikuj të ngjashëm