Kujt i thotë Big Mama ‘Vet më le’? (VIDEO)

By

Big Mama ka publikuar një këngë të re të cilës ia ka vënë titullin ‘Vet më le’.

Projekti është i shoqëruar me videoklip shumë veror i xhiruar në bregdet.

Tekstin dhe muzikën e kësaj kënge e realizoi Irkenc Hyka.

Ndiqeni të plotë në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm