‘I win’, hiti i rradhës nga Baby G ?!

By

Rreth një orë e gjysmë më parë, në Youtube u publikua projekti i ri nga Baby G i titulluar ‘I win’.

Kënga me vulën e Zzap&Chriss, tekst të përzier mes anglishtes e shqipes dhe videoklip nga XL Films duket se do jetë një hit i rradhës.

Pak kohë nga publikimi, kënga ka marrë kritika shumë pozitive për ritmin dhe zhanrin.

Me gjasë, kjo këngë do jetë një tjetër hit nga këngëtarja e cila që në debutim ‘shpertheu’ artistikisht me ‘Monster’.

Artikuj të ngjashëm