Trendi i kombinimit të dy ngjyrave që ka ‘pushtuar’ të famshmet shqiptare

By

Të famshmet shqiptare janë ‘rrëmbyer’ nga një trend i njëjtë – i kombinimit të dy nuancave.

Inspiruar nga trendet botërore, në numër çdo herë e më të madh i shohim veshur njëjtë, kaltër dhe gjelbër.

E para që e solli këtë trend përpara vitit të ri ishte Megi Pojani.

Së fundmi, njëjtë janë veshur edhe Zaimina Vasjari, Xhensila Myrtezaj e Tea Trifoni.

Cilës i rri më mirë? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm