Çfarë është sot Antonela për Mevlanin?

By

Vetëm pak muaj më parë, kryetitujt e mediave rozë kryefjalë kishin trekëndëshin e “Për’puthen”, Antonela – Mevlan – Ledjana.

Këta dy të fundit u larguan bashkë nga emisioni për të vazhduar njohjet jashtë, por raportet e tyre u ftohën dhe ata shkëputën kontaktet përfundimisht.

Ndërkohë, Antonela në anën tjetër kishte shprehur gjithnjë simpatinë e saj për Mevlanin.

I ftuar në Prive, Mevlani u pyet: “A është Antonela më shumë se shoqe?”.

Në këtë pyetje pa u menduar aspak ai u përgjigj prerë: “Jo!”

Ndiqni të plotë intervistën e tij në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm