Halloween afër: Dua Lipa maskohet dhe ky është komenti i nënës së saj (FOTO) 

By

Nga një vajzë e bukur e zemërartë, është shndërruar në një shtrigë me pamje frikësuese.

Performanca e radhës e këngëtares Dua Lipa, është shoqëruar me një maskim, mbase për shkak se Halloween është afër me datë.

E veshur me një fustan të kuq, Dua ka vënë edhe balluket e grimi i saj të fut tmerret.

Por prapë se prapë, ajo mbetet një bukuroshe, edhe me këtë pamje horror.

Ndërsa, krejt këtë dukje të sajën e ka komentuar Anesa Lipa, nëna e Duas, e cila ka komentuar në imazhet e saj, duke lënë si mbishkrim vetëm disa emojis në formë trëndafilash.

Me këtë veprim, e ka konfirmuar se e bija po i pëlqen shumë në këtë dukje. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm